Birim Kalite Komisyonları

Anasayfa » Birim Kalite Komisyonları

SAMSUN ÜNİVERSİTE BİRİM KALİTE KOMİSYONU ÜYELERİ
FAKÜLTE-BİRİM ADI-SOYADI
Özdemir Bayraktar Havacılık ve Uzay Bilimleri Fakültesi Dr. Öğr. Üyesi Ahmet Selim DURNA

Dr. Öğr. Üyesi Aydemir Güralp URAL

Dr. Öğr. Üyesi Neslihan BEDEN

Dr. Öğr. Üyesi Pelin ALTINIŞIK

Ertuğrul AKAN 

Mühendislik ve Doğa Bilimleri Fakültesi Dr. Öğr.Üyesi Engin BAYTÜRK

Dr. Öğr. Üyesi Alpaslan KOÇ

Dr. Öğr.Üyesi Turgay YALÇIN

Dr. Öğr.Üyesi Hasan DEMİRTAŞ

Dr. Öğr.Üyesi Nurettin ŞENYER

Asuman KANBER 

Mimarlık ve Tasarım Fakültesi Dr. Öğr.Üyesi Emin Selçuk TAŞAR

Dr. Öğr.Üyesi Saadet GÜNDOĞDU

Araş.Gör. Tuğbanur HEKİMOĞLU

Mustafa Murat TAT

Metin BÜYÜK 

Tıp Fakültesi Prof. Dr. Ergin KARİPTAŞ

Prof. Dr. Mustafa Kemal ATİLLA

Prof. Dr. Özgür GÜNAL

Prof. Dr. Orhan BAŞ

Doç. Dr. Enes GÜRÜN

Dr. Öğr.Üyesi Zülfinaz Betül ÇELİK

Dr. Öğr.Üyesi Hatice SELÇUK KUŞDERCİ

Kerim TAŞKIRAN 

Ali ÇELİK

Ahmet Berkay GÜLER

Siyasal Bilgiler Fakültesi Doç.Dr. Eda KUŞKU SÖNMEZ 

Prof.Dr. Mustafa Kemal YILMAZ

Dr.Öğr.Üyesi Melih KUTLU

Dr.Öğr.Üyesi Sevcan KAYA

Doç. Dr. Ali BAYRAM

Dr.Öğr.Üyesi  İbrahim YILMAZ

Dr.Öğr.Üyesi Ercan Yüksek YILDIZ

Hayri KUŞÇU 

İnsan ve Toplum Bilimleri Fakültesi Doç. Dr. Ahmet GÖKÇEN 

Doç. Dr. İnci DEMİRAĞ TURAN

Dr. Öğr. Üyesi Merve ERGÜNEY

Dr. Öğr. Üyesi Tuğçe Elif TAŞDAN DOĞAN

Dr. Öğr. Üyesi Fatih ORDU

Dr. Öğr. Üyesi Ayşe İSPİRLİ TURAN

Doç. Dr. Özgür KIRAN

Arş. Gör. Dr. Selim AHMETOĞLU

Dr. Öğr. Üyesi Mustafa Altuğ YAYLA

İlahiyat Fakültesi Dr.Öğr. Üyesi Ali GÜL

Dr. Öğr. Üyesi Enes BÜYÜK

Ahmet Emin ŞEN 

Kavak Meslek Yüksekokulu  Öğr.Gör.Dr. Batuhan ÖZAKIN

Öğr.Gör. Ozan KARAHAN

Öğr.Gör.Dr. Cem KILIÇOĞLU

Öğr.Gör. Mehmet Muhammed Çiftci

Öğr.Gör. Emine Özlem DENGİZ

Sedat CİVELEKOĞLU

Sivil Havacılık Yüksekokulu Dr.Öğr.Üyesi Hatice MUTİ

Doç. Dr. Mustafa Kemal YILMAZ

Dr.Öğr.Üyesi Ferhat AKYÜZ

Dr.Öğr.Üyesi Mahmut BAKIR

Öğr. Gör. Mehmet Cevat SUNOL

Öğr. Gör. Serdar ÜNVER

Arş. Gör. Tuba BAYAR

Fethiye KOÇYİĞİT 

Teknik Bilimler Meslek Yüksekokulu Öğr. Gör. Ali Samet AYVAZ 
Lisansüstü  Eğitim Enstitüsü Doç.Dr. Ahmet GÖKÇEN

Doç.Dr. Anıl SAZAK ÇAMAŞ

Dr.Öğr.Üyesi İnci DEMİRAĞ TURAN

Dr.Öğr.Üyesi  İbrahim YILMAZ

Dr.Öğr.Üyesi Hasan DEMİRTAŞ

Dr.Öğr.Üyesi Özgür KIRAN

Dr.Öğr.Üyesi Fikriye KARAMAN

Doç. Dr. Seçil HİRİK

Dr.Öğr.Üyesi Melih KUTLU

Dr.Öğr.Üyesi Sevcan KAPKARA KAYA

Dr.Öğr.Üyesi Aydemir Güralp Ural

Dr.Öğr.Üyesi Selçuk ÇAKMAK

Dr.Öğr.Üyesi Recep ÇAKMAK

Dr.Öğr.Üyesi Aycan PEKPAZAR

Sedat CİVELEKOĞLU 

Genel Sekreterlik Tayfun Şener (Genel Sekreter Yardımcısı)

Bahri TUNCİL

Yabancı Diller Bölümü Dr.Öğr.Üyesi Kevser ATEŞ

Öğr. Gör. Arzu AKKAYA

Öğr. Gör. Utku KURTOĞLU

Öğr. Gör. Serap Özge AYGÜL

Öğr. Gör. Yeşim ÖZTÜRK

Öğr. Gör. Zuhal KARDEŞLER

Öğr. Gör. İrem KELEŞOĞLU

Aslı Sude KAHYA

Ortak Dersler Bölümü Doç.Dr. Özgür YILMAZ
Türk Dili Bölümü Öğr. Gör. Ayşe Seyran PAMAK
Strateji Geliştirme Daire Başkanlığı Samet KOP 

İlknur Ekinci

Bilgi İşlem Daire Başkanlığı Dr. Öğr.Üyesi Özgür TONKAL

Öğr. Gör.Dr. Ahmet Alp ÖZBALCI

Kutsal Umut FIRAT

İdari ve Mali İşler Daire Başkanlığı Yücel CİN 

Hilal ZARFLIOĞLU 

Kütüphane ve Dokümantasyon Daire Başkanlığı Ömer Naci YILMAZ 

Şirin KİLARCİ

Ayşe Feride KOP

Öğrenci İşleri Daire Başkanlığı Aydın KARATAY 
Tuncay BEKTAŞOĞLU 
Personel Daire Başkanlığı Cengiz ÇELİK 

Ruhi KIRSÜLEYMANOĞLU

Hakan ÇEBİTÜRK 

İbrahim KAYA

Adnan ÇAKAL

Sağlık Kültür ve Spor Daire Başkanlığı İbrahim TAN 

Gülşah AYDIN CEYLAN 

Yapı İşleri Daire Başkanlığı Özgür ÖZMAN

Ayhan KONYUŞ 

Hukuk Müşavirliği Tuncay TÜRKOĞLU 

Sedat KAYA 

Döner Sermaye İşletme Müdürlüğü Kadir CENK 

Hakan SERÇE 

Düşünce ve Sanat Çalışmaları Uygulama ve Arş. Mer. Dr.Öğr.Üyesi Mehmet Talha PAŞAOĞLU 
Havacılık ve Uzay Teknolojileri Uygulama ve Arş. Mer. Dr.Öğr.Üyesi Cem Kolbakır

Dr.Öğr.Üyesi Cem Kolbakır

Kariyer Geliştirme ve Planlama Uygulama ve Arş. Mer. Dr.Öğr.Üyesi Abdurrahman Yunus SARIYILDIZ

Arş.Gör.Mustafa SAMANCI

Sosyal İnovasyon Uygulama ve Araştırma Merkezi Doç. Dr. Aykut EKİNCİ

Öğr. Gör. Sevcan EKMEKÇİOĞLU

Sürekli Eğitim Uygulama ve Araştırma Merkezi Doç. Dr. Adem İNCE

Öğr. Gör. Sümeyye ÖZER

Teknoloji Transfer Ofisi Uygulama ve Araştırma Merkezi Doç. Dr. Cumhur TÜRK

Öğr. Gör.Emine Özlem DENGİZ

Uzaktan Eğitim Uygulama ve Araştırma Merkezi Doç. Dr. Zafer CÖMERT

Semih Osman SAKA 

Türkçe ve Yabancı Dil Öğretimi ve Araştırma Merkezi Doç. Dr. Seçil Hirik

Öğr. Gör.Dr. Ferhat Özmen

Proje Ofisi Doç. Dr. Cumhur TÜRK

Öğr. Gör. Tuba YILDIZ

Uluslararası İlişkiler Ofisi Öğr. Gör. Dr. Mete SİPAHİOĞLU

Gamze ERGÜN 

Aday Öğrenci

Canlı Destek